Будьте уважні! Ось як діє циганський гіпноз і “развод” на гроші (ВІДЕО)

Події

У цьому відео напарник водія чудово зняв процес того, як циганка ввела водія у транс, і витягнула із гаманця усі гроші.

Як діє циганський гіпноз і подальший “развод” на гроші? У цьому відео напарник водія чудово зняв процес того, як циганка ввела водія у транс, і витягнула із гаманця усі гроші. Видаючи свої дії за ритуал, циганка отримала доступ до близького контакту із тілом, та очима, і ввела водія у транс. Усі люди гіпнотабельні, тільки поріг гіпнотабельності у всіх різний. Чим і користаються вуличні злодюжки. Якщо ви не хочете стати жертвою вуличних циганських “гадалок” – просто не підпускайте їх до себе. Також не варто дивитися в очі, а якщо вони вас почали “обробляти” – постійно змінюйте розміщення свого тіла, крутіться, ставайте боком до них, і думайте про щось, щоб відволіктися: рахуйте, наспівуйте пісеньку, молитву, або мантру. Також допомагає стьоб над циганками. Якщо вони намагаються залякати вас прокляттями – пам’ятайте – цигани найбільше бояться прокляття. Якщо взяти їх за руку, або взяти їх річ, і пригрозити, що накладете прокляття на сім поколінь уперед – це стане найбільшим мотиватором “гадалкам” до втечі, і вони припинять усі спроби “розвести” вас, або всіх, хто поблизу.

Posted by Sergiy Vakula on Donnerstag, 7. Dezember 2017

Видаючи свої дії за ритуал, циганка отримала доступ до близького контакту із тілом, та очима, і ввела водія у транс. Усі люди гіпнотабельні, тільки поріг гіпнотабельності у всіх різний. Чим і користаються вуличні злодюжки.

Якщо ви не хочете стати жертвою вуличних циганських “гадалок” – просто не підпускайте їх до себе. Також не варто дивитися в очі, а якщо вони вас почали “обробляти” – постійно змінюйте розміщення свого тіла, крутіться, ставайте боком до них, і думайте про щось, щоб відволіктися: рахуйте, наспівуйте пісеньку, молитву, або мантру.

Також допомагає стьоб над циганками.

Якщо вони намагаються залякати вас прокляттями – пам’ятайте – цигани найбільше бояться прокляття. Якщо взяти їх за руку, або взяти їх річ, і пригрозити, що накладете прокляття на сім поколінь уперед – це стане найбільшим мотиватором “гадалкам” до втечі, і вони припинять усі спроби “розвести” вас, або всіх, хто поблизу.

Що ви про це думаєте?

Події
Максимальний РОЗГОЛОС! Опубліковано резонансне ВІДЕО! «Скельце застрягло у подруги в нозі… А те що трупи валяються по всій вулиці убиті ними – це фіг*ня !!! Зараз приїде адвокат відмазуватися за нас …»

Відео слів Зайцевої відразу після ДТП: плювати, що трупи валяються по всій дорозі У мережі показали відео з бодікамер поліцейських, які першими прибули на місце ДТП з Оленою Зайцевою в Харкові Пише http://www.favoritnews.in.ua Відзначимо, згідно з кадрам документів у Зайцевої (посвідчення водія) при собі не було. Однак при розгляді справи цей …

Події
Як два барани на мостику: “Штовханина” двох “євроблях” на кільці в Ужгороді (ВІДЕО)

Відео, як не можуть роз’їхатися два власники «євро блях», але у різних «вагових категоріях», виклали у соцмережу. Пише http://www.replika-ua.cc В Ужгороді сталася кумедна ситуація на дорозі біля транспортного мосту. Два водії влаштували «штовханину» не пропускаючи один одного, бо кожен вирішив, що він має перевагу у русі. Як видно на відео, водій …

Події
Уваrа Всім! Звертаюся до всіх водіїв. Нові методи шахраїв. Сьогодні мені Просто пощастило!

Подаємо мовою оригіналу: Всем кто за рулём! Обращаюсь ко всем водителям. Загрузка…  Пише http://www.replikanews.org Новые уловки мошенников. Испытала лично на себе. Хочу поделиться , рассказать. Сегодня мне Просто повезло. 🙏🙏🙏 А могла остаться без Сумки, Телефона, Денег , Банковских кредиток Сейчас эти воры. со стороны водителя, крепят шурупами на шины машины плотный …