Будьте уважні! Ось як діє циганський гіпноз і “развод” на гроші (ВІДЕО)

Події

У цьому відео напарник водія чудово зняв процес того, як циганка ввела водія у транс, і витягнула із гаманця усі гроші.

Як діє циганський гіпноз і подальший “развод” на гроші? У цьому відео напарник водія чудово зняв процес того, як циганка ввела водія у транс, і витягнула із гаманця усі гроші. Видаючи свої дії за ритуал, циганка отримала доступ до близького контакту із тілом, та очима, і ввела водія у транс. Усі люди гіпнотабельні, тільки поріг гіпнотабельності у всіх різний. Чим і користаються вуличні злодюжки. Якщо ви не хочете стати жертвою вуличних циганських “гадалок” – просто не підпускайте їх до себе. Також не варто дивитися в очі, а якщо вони вас почали “обробляти” – постійно змінюйте розміщення свого тіла, крутіться, ставайте боком до них, і думайте про щось, щоб відволіктися: рахуйте, наспівуйте пісеньку, молитву, або мантру. Також допомагає стьоб над циганками. Якщо вони намагаються залякати вас прокляттями – пам’ятайте – цигани найбільше бояться прокляття. Якщо взяти їх за руку, або взяти їх річ, і пригрозити, що накладете прокляття на сім поколінь уперед – це стане найбільшим мотиватором “гадалкам” до втечі, і вони припинять усі спроби “розвести” вас, або всіх, хто поблизу.

Posted by Sergiy Vakula on Donnerstag, 7. Dezember 2017

Видаючи свої дії за ритуал, циганка отримала доступ до близького контакту із тілом, та очима, і ввела водія у транс. Усі люди гіпнотабельні, тільки поріг гіпнотабельності у всіх різний. Чим і користаються вуличні злодюжки.

Якщо ви не хочете стати жертвою вуличних циганських “гадалок” – просто не підпускайте їх до себе. Також не варто дивитися в очі, а якщо вони вас почали “обробляти” – постійно змінюйте розміщення свого тіла, крутіться, ставайте боком до них, і думайте про щось, щоб відволіктися: рахуйте, наспівуйте пісеньку, молитву, або мантру.

Також допомагає стьоб над циганками.

Якщо вони намагаються залякати вас прокляттями – пам’ятайте – цигани найбільше бояться прокляття. Якщо взяти їх за руку, або взяти їх річ, і пригрозити, що накладете прокляття на сім поколінь уперед – це стане найбільшим мотиватором “гадалкам” до втечі, і вони припинять усі спроби “розвести” вас, або всіх, хто поблизу.

Що ви про це думаєте?

Події
Уже завтра харьковская мажорка-убийца может выйти на свободу

Киевский районный суд Харькова назначил рассмотрение ходатайств о продлении мер пресечения подозреваемым в ДТП на Сумской Алёне Зайцевой и Геннадию Дронову на 13 декабря. Пише http://best-info.com.ua Следователи направили ходатайства о продлении срока меры пресечения в виде содержания под стражей в отношении Зайцевой и Дронова сегодня днём. Об этом сообщили в пресс-службе …

Події
Йшов четвертий рік війни… До Вашої уваги два судові рішення, які вводять в мозковий ступор.

Йшов четвертий рік війни… До Вашої уваги два судові рішення, які вводять в мозковий ступор. Пише http://viche.net.ua Важко давати оцінку подіям, коли в час війни, захисників держави засуджують на десяток років, а посадовцю, що вкрав у держави понадна 30 млн. гривень дарують свободу. Бородянський райсуд Київської області визнав невинуватим і виправдав …